Praetud kartulid ja lihtne tomati-kurgisalat

Heya! Ma loodan, et kõigil Teil on praegu suvi igati korda läinud ning et naudite veel suve. Kokanud eriliselt pole - paar kooki ja kostitanud sugulasi. Enne töö lõppu nägin Kertut ning pärast saime uuesti kokku ja läksime otsima kohta, kus magustoitu süüa - ma olin enne juba söönud, seega suurt praadi ei soovinud. Frens Cafe's käisime ning otsustasin šokolaadikoogi kasuks. Võiks öelda, et see kook oli selline tavaline. Aga mis ma pean kiituseks ütlema, on see, et hinna ja kvaliteedisuhe oli paigas! Minu poolt suur plusspunkt neile. :) Istusime väljas, rääkisime lihtsalt ja noh, eks see koolgi oli paar korda jutuks - ja mõelda vaid, juba selle kuu lõpus algab kool - meil 31.august aktus. Ja lisaks sellele on kõikjal koolikampaaniad ja igal pool räägitakse koolist, natuke masendav. Sest tegelikult on ju aega veel suve nautida ja puhata ja tegeleda sellega, millega meeldib. Pärast jutustamist, koogi söömist käisime paaris poes ja siis Kertu millalgi mainis, et võiks padukat sadama hakata, tulime siis viimasest poest välja ja oh üllatust! Vihma kallas. Mulle vihm iseenesest meeldib, aga kuna bussini oli aega ja tahtsin ka veel toidupoest läbi käia, siis märjana ringi käimine polnud just kõige toredam. Jõudsin viimaks koju, kuivatasin end ära ja soojad riided selga ja kuna kõht oli vahepeal tühjaks läinud, siis otsustasin midagi kerget teha... 


Lihtne tomati-kurgisalat 
Kolmele-neljale

2 tomatit
2 kurki
1 sibul
150g kodujuustu
hapukoorst vastavalt maitsele (ma panen seda alati umbes)
soola
suhkrut
veiniäädikat
maitsetamiseks tilli

Kuna mul oli eilsest koorega keedetud värsket kartulit, siis praadisin neid. Ma lihtsalt armstan värskeid kartuleid koorega! Nii mõnusad!

Otsustasin oma teevarusid täiendada ning ostsin Harris'e Berry Delight'i, milles domineerib maasika ja vaarika maitse. Pärast paduvihma kätte jäätmist, oli see nii mõnus... soe. :) Ja maitselt on ta väga suvine ning mahe.


Minu tagasihoidlik magustoitu - vaieldamatu lemmik hetkel. :) Ja mul ei jätku sõnu, et kirjeldada, kuidas ma seda kohukest armastan!Vihma sajab ikka veel - WOW, küll seda vihma peab seal üleval palju olema. Aga kuna sajab vähem ja lisaks sellele päike paistab, siis ma lähen vikerkaart püüdma. Okei, tegelikult lähen jooksma. :)

anne, '12

No comments:

Post a Comment